81 222 22 36
ul. Lubartowska 36 nr 1, 20-115 Lublin

Peruki naturalne – co wyróżnia?

Jak sama nazwa wskazuje, produkty z rzeczonej kategorii powstają w oparciu o wysokiej jakości pasma włosów naturalnych. Przed ich zaimplementowaniem w peruce, muszą one zostać ścięte, a następnie – zależnie od preferencji użytkownika – poddane dodatkowym zabiegom stylizacyjnym mającym nadać im określony wygląd lub też pozostawione w stanie nienaruszonym. Poszczególne pukle mocowane są przy pomocy niewielkich, niemalże niewidocznych oraz elastycznych węzełków bezpośrednio do bazy wykonanej z wytrzymałego materiału zwanego monofilamentem – niemalże do złudzenia przypomina on naturalną skórę głowy. Na przestrzeni kolejnych lat oraz bazując na obserwacjach preferencji konsumentów odwiedzających nasz salon udało nam się określić, że są oni szczególnie zainteresowani odmianą słowiańską. Poza nimi w naszym portfolio znajduje się także włosie europejskie, chińskie, mongolskie oraz indyjskie, a więc sami Państwo przyznacie, że jest z czego wybierać.  Pomimo faktu, że nieco różnią się one od siebie specyfiką, to poszczególne odmiany włosów łączy jedno – wszystkie one wyglądają przepięknie, pozwalają na stworzenie efektu naturalnej, bujnej i zdrowej fryzury, a także zachwycają żywotnością. Jeżeli tylko nie będziemy zaniedbywać ich prawidłowej pielęgnacji, możemy mieć przekonanie graniczące wręcz z pewnością, iż będą one nam służyły przez nawet kilka lat bez konieczności konserwacji lub wymiany na nowe. Włosy słowiańskie dostępne w naszej ofercie są jedynymi, które cechują się naturalnym odcieniem blondu. Aby uzyskać taki kolor w przypadku innych odmian, konieczne jest ich dodatkowe farbowanie, co z kolei może negatywnie przełożyć się na ich elastyczność, blask oraz prezencję ogólną. Jeżeli jednak uważają Państwo, że nad wyraz jasne kolory nie są dla Państwa odpowiednie i nie podkreślałyby cech charakterystycznych Państwa aparycji, z przyjemnością powitają Państwo zapewne informację, iż nadmienione wcześniej rodziny pukli naturalnych są zauważalnie ciemniejsze. Naszym zdaniem nie będzie miała więc miejsce sytuacja, w której konsument po dokładnym zaznajomieniu się z treścią przedstawionego mu katalogu stwierdzi, iż nie znalazł w nim tego, czego szukał.

Peruki naturalne LublinDołożymy także wszelkich starań, aby stanowiąca swoisty trzon produktu baza wykonana z materiału syntetycznego do złudzenia przypominała powierzchnię skóry głowy klienta, potęgując wrażenie naturalności oraz niezwykłego piękna. Pragniemy w tym miejscu nadmienić, że stosowane przez nas bazy monofilamentowe posiadają niewielkie otwory na całej powierzchni, którymi to na zewnątrz przedostawać się może nadmiar potu, łoju, czy zanieczyszczeń. Znacznie ułatwia to oczyszczanie peruk naturalnych oraz minimalizuje ryzyko podrażnienia głowy na skutek niewystarczająco optymalnej cyrkulacji powietrza, szczególnie w okresie letnim.  Dokładamy także wszelkich starań, aby pomimo stale zmieniającej się sytuacji ekonomicznej utrzymywać na możliwie jak najbardziej zadowalającym poziomie stosunek jakości do ceny oferowanych naszym klientom wyrobów naturalnych. Zachęcamy do porównania naszego portfolio z ofertą innych konkurencyjnych salonów, z całą pewnością samodzielnie stwierdzą Państwo, że to właśnie dzięki nam będą Państwo w stanie zachwycać znajomych i rodzinę wyjątkową fryzurą jednocześnie nie przeznaczając na ten cel bajońskich sum pieniędzy.

Peruki naturalne – Virgin Hair

Włosy naturalne oferowane w ramach naszego portfolio podzielić można na dwie główne kategorie ściśle związane z typem włosia jakie zostanie wykorzystane. Pierwsza z kategorii nosi wdzięczną nazwę Virgin Hair i obejmuje pasma włosowe, które ścięte zostały oraz zastosowane w peruce bez jakiejkolwiek dodatkowej ingerencji ze strony producenta. Oznacza to, że nie były one farbowane, stylizowane, poddawane obróbce termicznej, ani też konserwowane w jakikolwiek inny sposób. Dzięki temu po przymocowaniu do bazy będą się one prezentować nad wyraz okazale, a nawet wprawne oko będzie miało nie lada problem z odróżnieniem ich od naturalnie wyhodowanej przez użytkownika fryzury. Co prawda ich cena jest dość wygórowana, jednakże możemy mieć pewność, że w tym przypadku płacimy za niezrównaną jakość, długą żywotność oraz atrakcyjny wygląd…a więc naszym zdaniem jak najbardziej warto!  

Peruki naturalne – Remy hair

Drugą z kategorii włosów naturalnych, które stosujemy w naszych włosach są Remy Hair, które to po ścięciu były poddawane stylizacji uzupełniającej lub obróbce celem ich dostosowania do indywidualnych preferencji konsumenta składającego zamówienie. Są one nieco tańsze, bowiem modyfikacji poddać należy ich grubość, długość, kolor, stopień skrętu lub też sposób upięcia. Włosie takie idealnie nada się jako trzon peruk adresowanych do klientów pragnących poeksperymentować ze swoim wyglądem i wprowadzić do niego mniej lub bardziej zauważalne zmiany właśnie przy pomocy uczesania. Jesteśmy jak najbardziej za takim rozwiązaniem, bowiem każdy ma prawo poszukiwać swojego własnego „ja”.

Peruki naturalne – dla kogo są przeznaczone?

Peruki powstające na bazie naturalnego włosia cieszą się niesłabnącą popularnością na przestrzeni kolejnych lat przede wszystkim dlatego, że niezależnie od tego w jakich warunkach atmosferycznych czy oświetleniowych są one noszone – ryzyko, że członek rodziny, znajomy z pracy lub przyjaciel zauważy, że bujna, pięknie prezentująca się oraz zdrowa fryzura nie została przez nas wyhodowana samodzielnie jest wręcz minimalne. Co więcej, jeżeli tylko podejmiemy podstawowe kroki mające na celu utrzymanie nabytego produktu w zadowalającym stanie, to z całą pewnością będzie on nam służył przez długie miesiące lub nawet lata. Jeśli stosować będziemy wyłącznie rekomendowane przez ekspertów środki pielęgnacyjne, konserwacyjne i medyczne, a dodatkowo nie będziemy wystawiać peruki na działanie silnych chemikaliów, prażącego słońca lub urządzeń emitujących duże ilości ciepła, istnieje duże prawdopodobieństwo, że produkt nabyty w salonie Rokoko będzie nam służył przez okres nawet pięciu lat. Oznacza to znaczne oszczędności, jako że przez tak długi czas nie będziemy musieli rozważać zakupu nowego produktu lub też regeneracji już posiadanego. Okazać się może nawet, że początkowy nieco większy wydatek na zakup peruki naturalnej będzie procentował w ujęciu długoterminowym i opłaci się znacznie bardziej Peruka naturalna Lublinniż miałoby to miejsce w przypadku wyrobu syntetycznego, którego wymiana zalecana jest po maksymalnie półtorej roku od momentu zakupu. Nie tylko więc będą Państwo posiadaczami niezwykle pięknego produktu, który sprawi, że będą Państwo ściągać na siebie zazdrosne spojrzenia przedstawicieli obydwojga płci, ale będą także mieli Państwo świadomość, że raz nabyty, dostosowany do kształtu Państwa głowy oraz idealnie wpasowujący się w Państwa aparycję wyrób pozostanie z Państwem już na długo! Zachęcamy także do odwiedzin w naszym salonie, gdy swoją perukę będą Państwo chcieli przyciąć, przefarbować lub wzbogacić o intrygujące elementy stylizacyjne, takie jak choćby niezwykle modne ostatnio „pazurki”. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub bezpośredniego także w sytuacji, gdy będą Państwo potrzebowali porady eksperta odnośnie kosmetyków, środków pielęgnacyjnych i specyfików konserwacyjnych, które w najpełniejszym stopniu odpowiadać będą specyfice nabytego produktu.

Peruki naturalne – istotne informacje

Otrzymujemy od naszych klientów wiele zapytań o specyfikę wykorzystywanych przez nas podczas produkcji peruk naturalnych baz. Postanowiliśmy więc poświęcić im oddzielną sekcję naszego portalu, tak aby potencjalni klienci mogli dowiedzieć się o nich możliwie jak najwięcej. W lwiej części przypadków, swoisty rdzeń każdej peruki powstaje na bazie ażuru, wiskozy, materiałów syntetycznych oraz wysoce wytrzymałego i wręcz idealnie imitującego skórę ludzką monofilamentu. Wszystkie one charakteryzują się właściwościami hipoalergicznymi, a więc nawet jeżeli zdecydujemy się nosić zakupiony wyrób każdego dnia przez kilka miesięcy, wystawiając go dodatkowo na działanie silnego słońca lub wszędobylskich zanieczyszczeń, możemy mieć pewność, że baza nie będzie powodowała reakcji uczuleniowych, podrażnień, jak również odpowiednio szybko odprowadzać będzie na zewnątrz peruki nadmiar łoju, potu i nieczystości, pozwalając skórze głowy oddychać w sposób optymalny. Warto wiedzieć, że nabywane u nas bazy można poddać farbowaniu uzupełniającemu, zwłaszcza w sytuacji, gdy konsument uważa, że dostarczony mu produkt nie został idealnie dostosowany odcieniem do koloru jego skóry głowy (w niektórych przypadkach jest to wręcz niemożliwe za pierwszym razem). Z przyjemnością dokonamy wszelkich zabiegów konserwacyjnych, a także dokonać możemy podstawowych napraw bazy – szczególnie często występuje problem z rozwiązywaniem się elastycznych węzełków utrzymujących poszczególne pasemka włosowe, zwłaszcza na skutek zbyt dynamicznego czesania lub też używania do pielęgnacji nieprawidłowych akcesoriów.

Peruki naturalne – czy naprawdę warto?

Który produkt sprawdzi się lepiej –  peruki naturalne czy peruki z włosów naturalnych wytwarzane na zamówienie?

Niejednokrotnie okazać się może, iż poważna choroba, uwarunkowania genetyczne, czy też czynniki zewnętrzne sprawiają, że nasze włosy nadmiernie się przerzedzają i wypadają, natomiast te, które pozostają na głowie są jedynie cieniem zdrowych, grubych i gęstych włosów jakie pamiętamy sprzed lat.
Część konsumentów stara się z problemem tym walczyć podejmując iście drastyczne środki, a mianowicie – decydując się na poddanie się zabiegowi transplantacji włosów, który to bazuje na aplikacji zdrowych cebulek włosowych w obszarach głowy, gdzie fryzura jest znacznie przerzedzona lub też włosów nie ma już zupełnie. Niestety jednak, zabieg ten jest dosyć kosztowny, wysoce inwazyjny, a dodatkowo nie gwarantuje stuprocentowej skuteczności, co oznacza, że po jego zakończeniu okazać się może, że stan naszego uczesania nie uległ pozytywnej zmianie jakiej oczekiwaliśmy. Mogą Państwo jednakże uniknąć tego problemu i od razu skierować swoje kroki do lubelskiego salonu Rokoko, w znacznie niższej cenie kupując dostosowaną do Państwa preferencji perukę naturalną lub też wykonaną na bazie włókien syntetycznych. Rozwiązanie takie zapewni natychmiastowy efekt, spowoduje, że momentalnie poczują się Państwo lepiej i pewniej w swojej skórze, a dodatkowo będą Państwo mieli otwartą drogę ku wszelkiej maści eksperymentom stylizacyjnym. Nasz salon jest dla Państwa bowiem zawsze otwarty, a nasi pracownicy z chęcią podetną perukę, przefarbują ją na najbardziej wymyślny kolor, jak również wzbogacą ją o bujne loki, intrygujące fale, czy nad wyraz popularne w obecnym sezonie „pazurki”. Sprawdźmy teraz jak wypada porównanie oferowanych przez nas wyrobów bazujących na w stu procentach naturalnym włosiu z przygotowywanymi na zamówienie produktami wytwarzanymi masowo:

PERUKI NATURALNE:

 PERUKI NA ZAMÓWIENIE: