81 222 22 36
ul. Lubartowska 36 nr 1, 20-115 Lublin

Piękne włosy to pewność siebie – Peruki Kraków

Każda kobieta zdaje sobie sprawę, jak dużą różnicę dają różne fryzury włosów i jak wpływają na to, jak jesteśmy odbierane. Dlatego też tak ważne jest, by dbać o swoje włosy, a w razie jakichkolwiek kłopotów z ich wypadaniem lub łysieniem jak najszybciej udać się do specjalisty trychologa. Tylko dzięki temu będziesz w stanie uratować swoje włosy i zacząć leczyć się, jeśli jest to potrzebne.
W przypadku, kiedy leczenie zajmie dłużej, pamiętaj że zawsze możesz kupić sobie perukę, która przywróci Ci piękno i kobiecość na czas leczenia. Dlatego też w salonach Rokoko w Krakowie posiadamy szeroki asortyment produktów, byś mogła wybrać taką perukę, która najlepiej będzie pasowała do Ciebie i z pewnością będziesz w niej dobrze wyglądać. Jak wybrać perukę? Jaki rodzaj? Dowiesz się poniżej.

Tracisz włosy? Nie martw się, dzisiejsza technologia przychodzi z pomocą!

Peruki Kraków
Peruki Kraków

Zdajemy sobie sprawę, że utrata włosów jest jednym z najbardziej niechcianych dolegliwości, szczególnie u kobiet, dlatego zachęcamy do tego, byś zaraz po tym, jak zorientujesz się, że zaczynają wypadać Ci włosy częściej i w większych ilościach niż zazwyczaj – udała się do specjalisty na badania. Tylko w taki sposób będziesz pewna, że nie ma problemu lub dowiesz się, że jest, jednak od razu będziesz mogła podjąć się jego leczenia. Dzisiejsze technologie pozwalają poradzić sobie z większością tego typu schorzeń, jednak pamiętaj, by nie lekceważyć pierwszych oznak. Żebyś dobrze czuła się przez cały proces tegoż leczenia, polecamy zakup peruki syntetycznej lub naturalnej. Dzięki temu odzyskasz pewność siebie, będziesz czuć się lepiej ze sobą i nie będziesz już bała się spoglądać w lustro, gdyż do tej pory kojarzyło Ci się z wypadającymi włosami i łysiejącymi plackami. Dzisiejsza technologia naprawdę pozwala na to, by szybko sobie poradzić z problemem, a jeśli nie, to w naszym asortymencie znajdziesz właśnie szeroki wybór najróżniejszych peruk, w których będziesz czuć się dobrze, pięknie i kobieco. Dlatego sprawdź, która peruka będzie do Ciebie pasowała.

Peruka syntetyczna w Krakowie

Są to peruki, które zostały stworzone z wykorzystaniem tworzywa sztucznego. Co to oznacza w praktyce? Jest to produkt wytrzymały, odporny na wiele czynników zewnętrznych i bardzo dobrze imitujący prawdziwe włosy. Dlaczego? Gdyż peruki te zostały stworzone z myślą o tym, by jak najwierniej przypominać naturalne włosy. Ich plusem jest przede wszystkim to, że są bardzo atrakcyjne cenowo, dzięki czemu można kupić wiele różnego rodzaju peruk syntetycznych, a portfel za bardzo na tym nie ucierpi. Dzięki temu będziesz mogła zmieniać swój wygląd codziennie przy naprawdę niskich kosztach. Ponadto peruki syntetyczne są w różnych kolorach, bardzo trwałych, dzięki czemu masz pewność, że nie wyblaknie po kilku godzinach na słońcu. Trzeba jednak pamiętać, ze są to jednak produkty syntetyczne, dlatego włosy te mają swoje minusy. Przede wszystkim trzeba na nie uważać, gdyż w wysokich temperaturach tracą swój pierwotny kształt, przez co peruka może się wówczas łatwo zniszczyć. Nie można też jej farbować, gdyż tworzywo nie przyjmie zwyczajnie farby.

Peruka naturalna w Krakowie

Krakowskie peruki naturalne natomiast to najwyższa półka. Są stworzone z prawdziwych włosów, co oznacza, że mają niemal wszystkie ich właściwości. Można je farbować, kręcić, przycinać oraz prostować, jednak należy pamiętać, że każdy tego typu zabieg je niszczy, a włosy w peruce nie odrosną. Jeśli chodzi o pielęgnację, to jest bardzo zbliżona do tego, jak traktuje się swoje włosy z jedną, dosyć pozytywną różnicą. Mianowicie peruka naturalna się nie tłuści. Włosy naturalne są przytwierdzone do czepka, a nie do skóry głowy, przez co włosy te się nie przetłuszczają. Dzięki temu mycie peruki naturalnej powinno się wykonywać około raz na 2-4 tygodnie, gdyż baza ma przecież cały czas kontakt ze skórą, a włosy zbierają zanieczyszczenia, które później na nich zostają. Peruki naturalne są jednak bardziej kosztowne z racji tego, że zostały wykonane z prawdziwych włosów. Jeśli potrzebujesz wysokiej klasy peruk i akcesoriów to odwiedź sklep z perukami Rokoko w Krakowie.